Kategoria: Logopedia Opublikowano: środa, 13 maj 2020 Piotr Lipko

CZWARTEK 14 MAJA 2020

Drodzy Rodzice!

Po licznych rozmowach  dotyczących motywacji uczniów do ćwiczeń logopedycznych, umieszczam kilka propozycji  w jak sposób wspomóc się podczas tego trudnego czasu dla Nas wszystkich. Zachęcam  do przeanalizowania udostępnionych materiałów.

Jak motywować?

Dla rodziców

Kategoria: Logopedia Opublikowano: niedziela, 26 kwiecień 2020 Piotr Lipko

PONIEDZIAŁEK 27 KWIETNIA 2020

Drodzy Rodzice, zgodnie z umową kontaktuję się indywidualnie z każdym uczniem zgodnie z planem zajęć. Każdy uczeń dostaje indywidualne karty pracy i zakres ćwiczeń artykulacyjnych. Dokładam kilka dodatkowych propozycji dla uczniów chętnych.

 

 

 

 

Kategoria: Logopedia Opublikowano: wtorek, 31 marzec 2020 Piotr Lipko

ŚRODA 1 KWIETNIA 2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Umieszczam kolejne karty pracy do utrwalania wywołanych głosek, proszę o systematyczną pracę i pamiętajcie o rozgrzewce  aparatu artykulacyjnego i odpowiednim ułożenia narządów względem swojej głoski lub głosek. Do każdego ucznia wyślę indywidualną instrukcję z zaleceniami i odpowiednią kartą pracy.
Pozdrawiam 
Małgorzata Klusek
Kategoria: Logopedia Opublikowano: środa, 25 marzec 2020 Piotr Lipko

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie uczęszczający na logopedię

Proszę o utrwalanie wymowy w oparciu o materiały wklejone do zeszytów od logopedii. Zachęcam także do korzystania z materiałów zamieszczonych na poniższych stronach internetowych. Mam nadzieję, że znajdziecie coś fajnego dla siebie. Jeżeli jednak nie będziecie pewni czy wymawiacie prawidłowo, wróćcie do materiałów z zeszytu.

Czytaj więcej...