Informacja

Opublikowano: piątek, 27 marzec 2020 Piotr Lipko

Drodzy Rodzice i Uczniowie


Zachęcamy do DOKŁADNEGO zapoznania się z CAŁYM komunikatem Dyrektora szkoły dotyczącym nauczania zdalnego. Znajdują się tam wszystkie potrzebne informacje m. in. zbiorcza lista adresów e-mail do kontaktu z poszczególnymi nauczycielami oraz film pokazujący jak korzystać ze zdalnego nauczania na naszej stronie internetowej. Pozwoli to uniknąć nerwów i nieporozumień. W razie wątpliwości i pytań prosze kontaktować się z wychowawcą klasy, nauczycielem przedmiotu lub Dyrektorem szkoły.

Jeśli macie Państwo uwagi, pytania lub propozycje dotyczące technicznego funkcjonowania nauczania zdalnego na naszej stronie internetowej lub facebooku napiszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy regularnie i często sprawdzać materiały na naszej stronie internetowej i facebook'u oraz korzystać z poczty elektronicznej i komunikatorów ponieważ w czasie zdalnego nauczania to główne źródła informacji i narzędzia komunikacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ