Kategoria: Klasa 6 SP Opublikowano: czwartek, 26 marzec 2020 Piotr Lipko

JĘZYK ANGIELSKI

Materiały

MATEMATYKA

Proszę zapisać w zeszycie.
Temat: Rozwiązywanie zadań tekstowych.
Pod tematem w zeszycie proszę rozwiązać zadania z podręcznika:

1,2,3 str. 196 i 4,5 str. 197
W zeszycie ćwiczeń uzupełnić strony 50,51,52.
W razie kłopotów ze zrozumieniem zadań możecie kontaktować się ze mną, na Messengerze będę dostępna w godzinach 10.00-12.00
Na platformie wsipnet.pl na klasie on-line zamieściłam test, który należy rozwiązać.

JĘZYK POLSKI

Temat: Odkrywamy niezwykłą książkę.

1. Uzupełnij kartę pracy. 
2. Zredaguj dłuższą wypowiedź na temat: Czy Ania mogłaby zostać twoją pokrewną duszą? Napisz ją w programie Word i wyślij jako załącznik na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.03.20r. 

Karta pracy

INFORMATYKA

Temat: Czy komputer zna tabliczkę mnożenia?

1. Jeśli nie masz na swoim komputerze to zainstaluj program Scratch. Możesz go znaleźć na stronie scratch.mit.edu/download. Dostępna jest tutaj najnowsza wersja Scratch 3.0 oraz starsze wersje. W szkole używaliśmy wersji Scratch 2.0. Możesz też założyć konto w serwisie scratch.mit.edu i pracować online.
2. Zapoznaj się z tematem 13 Czy komputer zna tabliczkę mnożenia? z podręcznika i wykonaj zadanie opisane w tym temacie. Zapisz plik pod nazwą MNOŻENIE i wyślij mailem w załączniku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 kwietnia 2020. Jeśli założyłaś/-eś konto w serwisie scratch.mit.edu wyślij link do swojej pracy.

Powodzenia. W razie pytań proszę o kontakt mailowy, poprzez facebooka lub aplikację messenger. Jestem do Waszej dyspozycji codziennie od 15:00 do 17:00.