Zakończenie i podsumowanie roku szkolnego

Opublikowano: poniedziałek, 02 lipiec 2018 Piotr Lipko
  • mS-1
  • mS-2
  • mS-3
  • mS-4
  • mS-5

Simple Image Gallery Extended

W piątek, 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we Mszy św. Następnie pan dyrektor poprowadził spotkanie na sali gimnastycznej. Pięknym elementem było uroczyste przekazanie sztandaru szkoły przedstawicielom klasy drugiej i siódmej oraz złożenie przez nich przyrzeczenia.

Następnie przyszedł czas na podsumowania. Ten rok szkolny na pewno przyczynił się do nabycia przez uczniów nowych kompetencji i umiejętności, rozwoju pasji, zainteresowań i talentów. Uczniowie naszej szkoły brali udział nie tylko w obowiązkowych lekcjach, ale także poznawali piękne miejsca podczas wycieczek, organizowali szkolne uroczystości i klasowe imprezy. Brali udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, oglądali spektakle teatralne i filmy. Uczestniczyli również w wielu akcjach charytatywnych, proekologicznych, sportowych, w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach… Był to rok pełen ciekawych wydarzeń i wielu sukcesów.

Jednym z największych jest osiągnięcie wysokich wyników na egzaminie gimnazjalnym. Możemy pochwalić się wynikami wyższymi niż średnie wyniki w powiecie i województwie. Jest to sukces wspólny uczniów i ich nauczycieli. Gratulujemy im serdecznie.

O wysokim poziomie wiedzy naszych uczniów świadczą również nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, które przyznał Wójt Gminy Fajsławice. W gronie najlepszych uczniów znaleźli się: Paulina Michalak, Wiktoria Hymos, Daniel Augustyński, Ewa Wójcik, Alicja Olech, Aleksandra Parka, Julia Dziurawiec, Klaudia Hymos, Agata Kwiatosz i Zuzanna Sobiesiak.

W sposób szczególny dyrektor wyróżnił rodziców uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Rodzice z dumą odebrali listy gratulacyjne, a ich pociechy nagrody książkowe.

Po części oficjalnej przyszła pora na spotkania w salach z wychowawcami. Uczniowie otrzymali świadectwa i zaczęli upragnione wakacje.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku i bezpiecznych wakacji!

Agnieszka Krzykała

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ