Apel Kuratora Oświaty do rodziców, opiekunów i uczniów

Opublikowano: poniedziałek, 16 marzec 2020 Piotr Lipko

Szanowni Państwo rodzice, opiekunowie i uczniowie szkół z województwa lubelskiego

w nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uprzejmie wyjaśniam, ze podjęta decyzja ma na celu zniwelowanie możliwości ewentualnego zarażenia uczniów, przebywających w dużych zbiorowościach, podróżujących środkami komunikacji publicznej. Dlatego, ważnym jest, aby w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych dzieci i uczniowie pozostali w tym czasie w domach, zaniechali wyjść i kontaktów towarzyskich.

Apeluję, aby nie traktować czasu zawieszenia zajęć jako dodatkowych ferii. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły powinna zostać wykorzystana do powtórzenia i utrwalenia wiadomości i umiejętności oraz rozwijanie zainteresowań.

Czytaj więcej...

UWAGA !!!

Opublikowano: środa, 11 marzec 2020 Piotr Lipko

 

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, informujemy, że w dniach 12 i 13 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w naszej szkole zostają zawieszone.

Ponadto decyzją Premiera RP od 16 marca 2020 roku (poniedziałek) placówki oświatowe zostaną zamknięte na dwa tygodnie (do 25 marca 2020 roku).

Prosimy o śledzenie strony internetowej szkoły oraz naszego facebooka, gdzie będziemy zamieszczać wszelkie informacje dotyczące dalszego postępowania i działalności szkoły.

Apelujemy również o zachowanie spokoju oraz przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zapoznanie się z informacjami dotyczącymi postępowania w sytuacji zagrożenia zawartymi we wcześniejszym artykule.

Informacje n. t. koronawirusa

Opublikowano: czwartek, 05 marzec 2020 Piotr Lipko

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa oraz potencjalnym ryzykiem zakażenia tym wirusem w Polsce przedstawiamy podstawowe informacje.

Czytaj więcej...

Podsumowanie akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Opublikowano: wtorek, 03 marzec 2020 Piotr Lipko
  • PDdyplom
  • foto1

Simple Image Gallery Extended

Jak co roku nasza szkoła zaangażowała się w znaną już akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Dnia 23 listopada uczniowie wraz z opiekunami od rana zbierali w okolicznych sklepach żywność, artykuły szkolne oraz środki czystości. Natomiast 24 listopada odbyła się zbiórka ziemiopłodów, w której uczestniczyli uczniowie wraz ze strażakami z OSP. Dary, których łącznie zebrano 1770,15 kg, zostały przekazane do Ośrodka Opiekuńczo -Wychowawczego w Tuligłowach. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Agnieszka Lipa

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ