Informacje o programie "Dobry start"

Opublikowano: poniedziałek, 02 lipiec 2018 Piotr Lipko
  • ds1
  • ds2

Simple Image Gallery Extended

 

Przypominamy o programie "Dobry start"

Zakończenie i podsumowanie roku szkolnego

Opublikowano: poniedziałek, 02 lipiec 2018 Piotr Lipko
  • mS-1
  • mS-2
  • mS-3
  • mS-4
  • mS-5

Simple Image Gallery Extended

W piątek, 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we Mszy św. Następnie pan dyrektor poprowadził spotkanie na sali gimnastycznej. Pięknym elementem było uroczyste przekazanie sztandaru szkoły przedstawicielom klasy drugiej i siódmej oraz złożenie przez nich przyrzeczenia.

Czytaj więcej...

Świetne wyniki egzaminu gimnazjalnego

Opublikowano: poniedziałek, 02 lipiec 2018 Piotr Lipko

15 czerwca otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dotyczącą tegorocznych wyników egzaminu gimnazjalnego. Nasi uczniowie osiągnęli wyniki wyższe od średnich wyników powiatowych a nawet wojewódzkich w prawie wszystkich częściach tegorocznego egzaminu a jak się później okazało obok Gimnazjum nr 4 z Krasnegostawu uzyskaliśmy najlepsze wyniki w powiecie krasnostawskim.

Piotr Lipko

IV Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna"

Opublikowano: czwartek, 14 czerwiec 2018 Piotr Lipko

 

Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na IV Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna", który odbędzie się w czwartek 14 czerwca 2018 r. w godzinach 12:00-18:00 na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie.

Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna" to niepowtarzalna okazja do spotkań dzieci i młodzieży z przedstawicielami służb ratowniczych i mundurowych, podczas których najmłodsi dowiedzą się jak unikać niebezpieczeństwa i ryzykownych zachowań zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i podczas nadchodzących wakacji. Wzorem lat ubiegłych, poza informacjami z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki, na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy sprzętu i wyposażenia służb mundurowych, przejażdżki konne, symulacje akcji ratunkowych, degustacja zdrowej żywności, dmuchany plac zabaw, itp.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ