Drodzy Rodzice

Opublikowano: środa, 24 kwiecień 2019 Piotr Lipko

Informujemy, że w naszej szkole nadal trwa strajk do odwołania. Priorytetem w sferze organizacji pracy w okresie strajku jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które zgłoszą się do szkoły poprzez organizację zajęć opiekuńczo-wychowawczych.
Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły będą przekazywane na bieżąco w kolejnych dniach.

Dyrekcja

 

Organizacja pracy szkoły od 24.04.2019

Opublikowano: wtorek, 23 kwiecień 2019 Piotr Lipko

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że w naszej szkole nadal trwa strajk, który został zawieszony na czas egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu ośmioklasisty. Priorytetem w sferze organizacji pracy w okresie strajku jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które zgłoszą się do szkoły poprzez organizację zajęć opiekuńczo-wychowawczych.
Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły będą przekazywane na bieżąco w kolejnych dniach.


Dyrekcja

Informacja w sprawie zmiany organizacji pracy szkoły

Opublikowano: piątek, 05 kwiecień 2019 Piotr Lipko

Drodzy Rodzice uczniów naszej szkoły oraz oddziałów przedszkolnych.

W związku z tym, że prawdopodobnie od poniedziałku 8.04.2019 r. większość nauczycieli naszej szkoły przystąpi do strajku (w przeprowadzonym referendum 20 nauczycieli poparło protest), mogą wystąpić utrudnienia w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz podstawy programowej z poszczególnych przedmiotów.

Priorytetem w sferze organizacji pracy w okresie strajku będzie przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które zgłoszą się do szkoły. Opiekę nad uczniami w tych dniach będą sprawowali katecheci i dyrektorzy z pomocą pracowników obsługi i administracji podczas zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Jednak ze względu na okoliczności okres przebywania w szkole może być skrócony do 5 lekcji.

Czytaj więcej...

Konkurs motoryzacyjny "Ja to potrafię!"

Opublikowano: niedziela, 31 marzec 2019 Piotr Lipko
  • mSFoto_1
  • mSFoto_2
  • mSFoto_3

Simple Image Gallery Extended

Dnia 27 marca 2019 w Zespole Szkół w Piaskach odbył się finał konkursu motoryzacyjnego „Ja to potrafię!”. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego: Dawid Zygmuntowicz, Bartłomiej Stefaniak (obaj z klasy VIII) oraz Karolina Krysa (klasa III gim.).
W konkursie udział wzięło 24 uczniów ze szkół z powiatu świdnickiego oraz krasnostawskiego.
Dawid Zygmuntowicz zajął III miejsce po pasjonującej walce o drugie miejsce w dogrywce. W nagrodę otrzymał zestaw majsterkowicza oraz dyplom. Pozostali nasi przedstawiciele otrzymali pamiątkowe dyplomy. Małą sensację wzbudziła Karolina Krysa, która, jak się okazało, była jedyną reprezentantką płci piękniejszej.
Gratulujemy!!!

Anna Augustyńska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ