IV Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna"

Opublikowano: czwartek, 14 czerwiec 2018 Piotr Lipko

 

Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na IV Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna", który odbędzie się w czwartek 14 czerwca 2018 r. w godzinach 12:00-18:00 na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie.

Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna" to niepowtarzalna okazja do spotkań dzieci i młodzieży z przedstawicielami służb ratowniczych i mundurowych, podczas których najmłodsi dowiedzą się jak unikać niebezpieczeństwa i ryzykownych zachowań zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i podczas nadchodzących wakacji. Wzorem lat ubiegłych, poza informacjami z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki, na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy sprzętu i wyposażenia służb mundurowych, przejażdżki konne, symulacje akcji ratunkowych, degustacja zdrowej żywności, dmuchany plac zabaw, itp.

Zapraszamy

Opublikowano: sobota, 26 maj 2018 Piotr Lipko

 

 

Zapraszamy do udziału w akcji

Opublikowano: czwartek, 17 maj 2018 Piotr Lipko

"Pokoloruj swój świat"

Opublikowano: czwartek, 17 maj 2018 Piotr Lipko

 

Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych z naszego regionu do udziału w  konkursie plastycznym „Pokoloruj swój Świat”. 

Więcej informacji.  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ