Opublikowano: poniedziałek, 01 czerwiec 2020 Piotr Lipko

Wspaniale, cudownie i wcale nie ciężko jest być ojcem. Pojawiają się nowe obowiązki, ale również radość, a największą radością serca są dzieci. W to radosne święto wszystkich dzieci przypominam niezwykłe orędzie, które nasz Patron - Jan Paweł II skierował do nich w maju 1984 r. podczas pielgrzymki do Korei Południowej:

„Dzisiaj ja, Jan Paweł II, jako przedstawiciel Jezusa, jako biskup Rzymu, … Głoszę wasze prawa, bez względu na to, jak małe lub bezbronne jesteście; głoszę obowiązki, które towarzyszą waszym prawom, a które powołane jesteście wypełniać z miłości, by chronić prawa innych…”

Z tej niesłychanej okazji jaką jest Dzień Dziecka, chciałbym złożyć najlepsze życzenia, wszystkim dzieciom, uczniom Szkoły Podstawowej w Siedliskach. Drodzy uczniowie, życzę Wam, abyście zawsze mieli poczucie, że dla dorosłych, a szczególnie Waszych rodziców, jesteście Osobami wyjątkowymi i najważniejszymi. Niech Wasze dzieciństwo, waszą młodość wypełnia radość i szczęście, niech będzie to czas, w którym spełniają się marzenia, wolny od niepowodzeń i problemów. Aby Wasza naturalna pasja poznawania świata, radość życia, towarzyszyły Wam także w szkolnej edukacji – również tej zdalnej, a wspaniałe osiągnięcia i możliwość rozwijania zainteresowań stały się podstawą sukcesów w dorosłym życiu.

Dyrektor Szkoły
Marian Bogusz

Opublikowano: poniedziałek, 01 czerwiec 2020 Piotr Lipko

Opublikowano: poniedziałek, 01 czerwiec 2020 Piotr Lipko

 

Konkurs WFOŚIGW

Opublikowano: piątek, 29 maj 2020 Piotr Lipko

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie wraz z Kuratorium Oświaty w Lublinie ogłasza konkurs pn. „Razem chronimy środowisko! Konkurs dla szkół podstawowych”.

Dokładne informacje na stronie http://www.wfos.lublin.pl/aktualnosci/konkurs-pn-razem-chronimy-srodowisko-konkurs-dla-szkol-podstawowych.html

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ