Informacja w sprawie zmiany organizacji pracy szkoły

Opublikowano: piątek, 05 kwiecień 2019 Piotr Lipko

Drodzy Rodzice uczniów naszej szkoły oraz oddziałów przedszkolnych.

W związku z tym, że prawdopodobnie od poniedziałku 8.04.2019 r. większość nauczycieli naszej szkoły przystąpi do strajku (w przeprowadzonym referendum 20 nauczycieli poparło protest), mogą wystąpić utrudnienia w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz podstawy programowej z poszczególnych przedmiotów.

Priorytetem w sferze organizacji pracy w okresie strajku będzie przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które zgłoszą się do szkoły. Opiekę nad uczniami w tych dniach będą sprawowali katecheci i dyrektorzy z pomocą pracowników obsługi i administracji podczas zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Jednak ze względu na okoliczności okres przebywania w szkole może być skrócony do 5 lekcji.

Czytaj więcej...

Konkurs motoryzacyjny "Ja to potrafię!"

Opublikowano: niedziela, 31 marzec 2019 Piotr Lipko
  • mSFoto_1
  • mSFoto_2
  • mSFoto_3

Simple Image Gallery Extended

Dnia 27 marca 2019 w Zespole Szkół w Piaskach odbył się finał konkursu motoryzacyjnego „Ja to potrafię!”. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego: Dawid Zygmuntowicz, Bartłomiej Stefaniak (obaj z klasy VIII) oraz Karolina Krysa (klasa III gim.).
W konkursie udział wzięło 24 uczniów ze szkół z powiatu świdnickiego oraz krasnostawskiego.
Dawid Zygmuntowicz zajął III miejsce po pasjonującej walce o drugie miejsce w dogrywce. W nagrodę otrzymał zestaw majsterkowicza oraz dyplom. Pozostali nasi przedstawiciele otrzymali pamiątkowe dyplomy. Małą sensację wzbudziła Karolina Krysa, która, jak się okazało, była jedyną reprezentantką płci piękniejszej.
Gratulujemy!!!

Anna Augustyńska

"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje gminne

Opublikowano: niedziela, 31 marzec 2019 Piotr Lipko
  • SmFoto

Simple Image Gallery Extended

W dniu 15 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Fajsławicach przeprowadzone zostały eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn.: „Młodzież Zapobiega Pożarom”, w których brali udział nasi uczniowie.

Relacja i wyniki eliminacji na stronie UG Fajsławice

Sukces w V Powiatowym Konkursie Czytelniczym "My jednak czytamy"

Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Piotr Lipko
  • foto_1
  • foto_2

Simple Image Gallery Extended

8 marca 2019 w II LO im. C. K. Norwida miało miejsce rozstrzygnięcie V Powiatowego Konkursu Czytelniczego "My jednak czytamy", w którym wzięło udział 16 uczestników ze szkół powiatu krasnostawskiego. Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Starosty Krasnostawskiego.
W kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjów sukces osiągnęła nasza uczennica Julia Dziurawiec z kl. III gimnazjum.  Gratulacje !

Pełna relacja z konkursu na stronie II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkiego o ciasteczkach dowiesz się TUTAJ